ОмскАвтоСклад

Яковенківська сільська рада Балаклійського району

Розпорядження №04" Про вивчення пропозицій щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад та її громадське обговорення"

Україна

ЯКОВЕНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ №04

 

 

Від 25 січня 2017 року       

                                                                                  

Про вивчення пропозицій щодо

ініціювання добровільного об’єднання

територіальних громад та її

громадське обговорення

 

             Відповідно до частини 2 статті 6 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», статей 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з урахуванням звернення Балаклійського міського голови:

            1. Виконавчому комітету вивчити звернення (пропозицію) Балаклійського міського голови про добровільне об’єднання територіальних громад та подати відповідні пропозиції.

2. Відповідно до  Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад, затвердженого рішенням  XVII сесії Яковенківської  сільської ради VII скликання  №03 від 24 січня 2017 року, провести у період з 26 січня 2017 року по 10 лютого 2017 року  громадське обговорення щодо можливого добровільного об’єднання територіальних громад  шляхом  вуличних зустрічей з  жителями села Яковенкове, зборів жителів села Калинівка, Таранушине , Степок  в Калинівському  сільському клубі,  зустрічей з трудовими  колективами   та  громадське обговорення  в приміщенні Яковенківського  сільського клубу .

            3. У 8-денний термін оприлюднити повідомлення про громадське обговорення пропозиції Балаклійської міської ради щодо добровільного об’єднання територіальних громад на дошках оголошень та встановити 10 лютого 2017 року граничнимтерміном   для надання зауважень та пропозицій з моменту оприлюднення повідомлення.

            4. Призначити відповідальних осіб з організації проведення на території Яковенківської сільської ради громадського обговорення пропозиції щодо добровільного об’єднання територіальних громад:

Линник Т.Д.секретаря  Яковенківської сільської ради

Гаражу В.В., депутата  Яковенківської сільської ради

Плюшко А.В., депутата Яковенківської сільської ради

Линник Н.С., члена виконавчого комітету Яковенківської сільської ради .

            5. Після завершення громадських  обговорень , обробки пропозицій та зауважень, включити до порядку денного  чергової сесії  Яковенківської сільської ради питання про добровільне об’єднання територіальної громади сіл  Яковенківської сільської ради в Балаклійську міську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у місті Балаклії Харківської області.    

            6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

        Яковенківський сільський  голова                                 І.С.Кривоніс