ОмскАвтоСклад

Яковенківська сільська рада Балаклійського району

розпорядження про очищення влади

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

СІЛЬСЬКОГО  ГОЛОВИ   №   53/16

 

Від  01 листопада 2016  року

 

Про початок проведення у Яковенківській сільській раді  перевірки,

передбаченої Законом України «Про очищення влади»

 

                     Відповідно до Закону України «Про очищення влади», Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон,  затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 р. № 563, розпорядження  Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 р. № 1025-р « Про затвердження плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади», керуючись п.п.19, 20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Провести перевірку, передбачену Законом України «Про очищення влади», стосовно посадових осіб місцевого самоврядування Яковенківської сільської ради, визначивши днем початку проведення перевірки 02.11. 2016 року (Додаток № 1 додається).
  2. Визначити секретаря Яковенківської сільської ради, Линник Тетяну Дмитрівну , відповідальною за організацію та проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади».
  3. Секретареві Яковенківської сільської ради забезпечити:

-         оприлюднення цього розпорядження на офіційному веб-сайті Яковенківської сільської ради;

-         підготовку та подання необхідних запитів органам, що проводять перевірку, передбачену Законом України «Про очищення влади»;

-         підготовку та подання Яковенківському сільському голові довідок про результати перевірки;

-         під розписку повідомити осіб, які підлягають перевірці.

  1. Посадовим особам, щодо яких здійснюється перевірка, у десятиденний строк з дня початку проведення перевірки подати секретарю Яковенківської сільської ради власноруч написану заяву про те, що до них застосовуються або не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону, та згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей за формою згідно з додатком 1 та 2
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Яковенківський сільський голова                                   І.С.Кривоніс