ОмскАвтоСклад

Яковенківська сільська рада Балаклійського району

XLVIII сесія рішення№05«Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки, розташованої по вул. Кошовій, 28 в селі Яковенкове, Балаклійського району Харківської області, яка перебуває у користуванні гр. Кривоніс Олени Власівни»

Р І Ш Е Н Н Я   05

ХLVІІІ СЕСІЇ

VІІ СКЛИКАННЯ

 

Від     06 грудня  2019 року

 

 

«Про надання згоди на відновлення меж

земельної ділянки, розташованої

по вул. Кошовій, 28 в селі Яковенкове,

Балаклійського району Харківської області,

яка перебуває у користуванні

гр. Кривоніс Олени Власівни»

 

                Розглянувши заяву гр.Кривоніс Олени Власівни, про надання  згоди на відновлення меж земельної ділянки по вул. Кошовій, 28  в селі Яковенкове,  та «Графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в селі Яковенкове вул. Кошова, 8,  взявши до уваги свідоцтво  про право власності на жилий будинок керуючись ст. 26 Закону України      «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.12,40,79-1,81,116,118,121,122, Земельного кодексу  України,  Закону  України  «Про  внесення  змін  до  деяких  законодавчих  актів України  щодо  розмежування  земель  державної  та  комунальної  власності»,                  ст. 55 Закону України «Про землеустрій», Яковенківська сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

1.  Надати гр. Кривоніс Олені Власівні, згоду на відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,25 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Кошовій, 28   в селі Яковенкове , на якій розміщений житловий будинок, право власності на який зареєстровано на гр. Кривоніс Олену Власівну, за рахунок земель житлової та громадської забудови, землі комунальної власності територіальної громади Яковенківської сільської ради  Балаклійського району Харківської області.

2. Зобов’язати гр. Кривоніс Олену Власівну в  місячний термін замовити в землевпорядній організації розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки  площею  0,25 га  для будівництва та обслуговування  житлового  будинку,  господарських будівель і споруд  в селі Яковенкове по  вул. Кошовій, 28 . 

3. Контроль  за  виконанням  рішення  покласти  на  голову  комісії  з  земельних  питань та агропромислового комплексу, розвитку особистих  селянських  господарств Жувагу О.І.

 

 

 

Яковенківський сільський голова                              І. С. Кривоніс