ОмскАвтоСклад

Яковенківська сільська рада Балаклійського району

XLVII сесія рішення№05«Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки, розташованої по вул. Миру буд. 138, в селі Яковенкове, Балаклійського району Харківської області, яка перебуває у користуванні гр. Пономаренко Ганни Григорівни»

Р І Ш Е Н Н Я   05

ХLVІІ СЕСІЇ

VІІ СКЛИКАННЯ

 

Від    23 жовтня  2019 року

 

 


«Про надання згоди на відновлення меж

земельної ділянки, розташованої

по вул. Миру буд. 138, в селі Яковенкове,

Балаклійського району Харківської області,

яка перебуває у користуванні

гр. Пономаренко Ганни Григорівни»


 

                Розглянувши заяву гр. Пономаренко Ганни Григорівни, про надання  згоди на відновлення меж земельної ділянки по вул. Миру буд. 138, в селі Яковенкове, та «Графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в селі Яковенкове вул. Миру, буд. 138,  взявши до уваги свідоцтво  про право власності на жилий будинок, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.12,40,79-1,81,116,118,121,122 Земельного кодексу  України,  Закону  України  «Про  внесення  змін  до  деяких  законодавчих  актів України  щодо  розмежування  земель  державної  та  комунальної  власності», ст. 55 Закону України «Про землеустрій», Яковенківська сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

1.  Надати гр. Пономаренко Ганні Григорівні згоду на відновлення меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) площею 0,25 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Миру буд. 138 в селі Яковенкове, на якій розміщений житловий будинок, право власності на який зареєстровано на гр. Пономаренко Ганну Григорівну за рахунок земель житлової та громадської забудови, землі комунальної власності територіальної громади Яковенківської сільської ради  Балаклійського району Харківської області.

2. Зобов’язати  гр. Пономаренко Ганну Григорівну в  місячний  термін  замовити  в  землевпорядній організації розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в селі  Яковенкове по  вул. Миру буд. 138 . 

3. Контроль  за  виконанням  рішення  покласти  на  голову  комісії  з  земельних  питань та агропромислового комплексу, розвитку особистих  селянських  господарств Жувагу О.І.

 

 

Яковенківський сільський голова                              І. С. Кривоніс