ОмскАвтоСклад

Яковенківська сільська рада Балаклійського району

XLVII сесія рішення№04«Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки, розташованої по вул. Кравченка буд. 8, в селі Яковенкове, Балаклійського району Харківської області, яка перебуває у користуванні гр. Мороз Лесі Борисівни»

Р І Ш Е Н Н Я   04

ХLVІІ СЕСІЇ

VІІ СКЛИКАННЯ

 

Від    23 жовтня  2019 року

 

 

«Про надання згоди на відновлення меж

земельної ділянки, розташованої

по вул. Кравченка буд. 8, в селі Яковенкове,

Балаклійського району Харківської області,

яка перебуває у користуванні

гр. Мороз Лесі Борисівни»

 

                Розглянувши заяву гр. Мороз Лесі Борисівни, про надання  згоди на відновлення меж земельної ділянки по вул. Кравченка буд. 8, в селі Яковенкове, та «Графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в селі Яковенкове вул. Кравченка, буд. 8,  взявши до уваги свідоцтво  про право власності на жилий будинок, керуючись ст. 26 Закону України     «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.12,40,79-1,81,116,118,121,122 Земельного кодексу  України,  Закону  України  «Про  внесення  змін  до  деяких  законодавчих  актів України  щодо  розмежування  земель  державної  та  комунальної  власності»,                  ст. 55 Закону України «Про землеустрій», Яковенківська сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

1.  Надати гр. Мороз Лесі Борисівні згоду на відновлення меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) площею 0,25 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Кравченка буд.8, в селі Яковенкове, на якій розміщений житловий будинок, право власності на який зареєстровано на гр. Мороз Лесю Борисівну за рахунок земель житлової та громадської забудови, землі комунальної власності територіальної громади Яковенківської сільської ради  Балаклійського району Харківської області.

2. Зобов’язати  гр. Мороз Лесю Борисівну в  місячний  термін  замовити  в  землевпорядній організації розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в селі  Яковенкове по  вул. Кравченка буд. 8 . 

3. Контроль  за  виконанням  рішення  покласти  на  голову  комісії  з  земельних  питань та агропромислового комплексу, розвитку особистих  селянських  господарств Жувагу О.І.

 

 

 

Яковенківський сільський голова                              І. С. Кривоніс