ОмскАвтоСклад

Яковенківська сільська рада Балаклійського району

XLVI сесія рішення№06“ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кривоносу Максиму Івановичу. ”

Р І Ш Е Н Н Я   06

ХLVІ СЕСІЇ

VІІ СКЛИКАННЯ

 

Від  18 вересня 2019 року

“ Про надання  дозволу на розробку  проекту

 землеустрою щодо відведення земельної ділянки

 у власність для ведення особистого селянського

 господарства гр. Кривоносу Максиму Івановичу. ”

 

             Розглянувши клопотання  гр. Кривоноса Максима Івановича, про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства, з метою отримання земельної ділянки у власність, яка розташована в межах населеного пункту села Яковенкове  Балаклійського району Харківської області, керуючись  ст.ст. 12, 33,  79-1, 118, 121,122, 184 Земельного кодексу України від 25.10.2001 року, ст.ст. 26, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  Яковенківська сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.        Надати гр. Кривоносу Максиму Івановичу, дозвіл на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, яка розташована в межах населеного пункту  села Яковенкове   Балаклійського району Харківської області, орієнтовною  площею  2,0 га, із  земель сільськогосподарського призначення,  комунальної власності територіальної громади Яковенківської сільської ради  Балаклійського району Харківської області,.

2.        Рекомендувати гр. Кривоносу Максиму Івановичу, звернутися до ліцензованої землевпорядної організації для виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, з наступним поданням його на погодження у порядку, передбаченому законодавством.

3.        Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки подати на розгляд до Яковенківської сільської ради для прийняття рішення щодо безоплатної передачі земельної ділянки у власність.

4.        Контроль  за  виконанням  рішення  покласти  на  голову  комісії  з  земельних  питань та агропромислового комплексу, розвитку особистих  селянських  господарств Жувагу О.І.

 

 

 

Яковенківський сільський голова                                                                    І.С.Кривоніс