ОмскАвтоСклад

Яковенківська сільська рада Балаклійського району

ХLVI сесія рішення №03Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановленя (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) та передачу її в користування ТОВ «ІАК «БАЛІНВЕСТ»

Р І Ш Е Н Н Я   03

ХLVІ СЕСІЇ

VІІ СКЛИКАННЯ

 

Від   18 вересня  2019 року

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо встановленя (відновлення) меж земельної ділянки (паю)

в натурі (на місцевості) та передачу її в користування

ТОВ «ІАК «БАЛІНВЕСТ»

Розглянувши заяву директора ТОВ «ІАК «БАЛІНВЕСТ» Баришнікова В.І. про передачу в оренду земельну ділянку, та враховуючи технічну документацію із землеустроющодо встановленя (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)      за рахунок не витребуваних земельних ділянок (паїв), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів на території Яковенківської сільської ради Балаклійського району Харківської області,розроблену          ПП «Землевпорядник», відповідно до статей 12, 22, 93, 122-124, 186 Земельного кодексу України, статтями 25, 55 Закону України «Про землеустрій», статті 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», Закону України «Про оренду землі», керуючись статтями 26, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Яковенківська сільська рада:

 

В И Р І Ш И Л А:

 

       1. Затвердити ТОВ «ІАК «БАЛІНВЕСТ» Технічну документацію із землеустроющодо встановленя (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок не витребуваних земельних ділянок (паїв), для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код згідно КВЦПЗ – 01.01), розташовану за межами населених пунктів на території Яковенківської сільської ради Балаклійського району Харківської області,розроблену ПП «Землевпорядник».

      2. Передати ТОВ «ІАК «БАЛІНВЕСТ»  земельну ділянку  (пай)  площею 4,7672 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код згідно КВЦПЗ - 01.01) кадастровий номер 6320288000:04:000:0702 в оренду, терміном на 10 років (але не більше ніж на строк до дня державної реєстрації права власності на цю земельну ділянку), з розміром орендної плати 8  (вісім) % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

     3. Доручити Яковенківському сільському голові в установленому порядку відповідно до законодавства укласти договір оренди земельної ділянки із ТОВ «ІАК «БАЛІНВЕСТ» на умовах, визначених в п. 2.

     4. Орендарю забезпечити використання земельної ділянки відповідно до її цільового призначення та умов договору оренди, а також здійснити державну реєстрацію права користування в установленому законодавством порядку.

     5. Контроль за  виконанням рішення  покласти  на  голову  комісії  з  земельних  питань та агропромислового комплексу, розвитку особистих  селянських  господарств Жувагу О.І

 

Яковенківський сільський голова                                                                 І.С.Кривоніс