ОмскАвтоСклад

Яковенківська сільська рада Балаклійського району

ХLVI сесія рішення №01“Про затвердження порядку денного

Р І Ш Е Н Н Я    01

  ХLVІ  СЕСІЇ

VІІ СКЛИКАННЯ

 

Від  18  вересня 2019 року

 

 

Про затвердження

  порядку денного                                                                          

 

                Заслухавши інформацію Яковенківського сільського  голови про затвердження порядку денного, Яковенківська сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

Затвердити порядок  денний    ХLVІсесії   VІ І скликання:

 

1.Про затвердження порядку денного.

2. Про внесеня змін до бюджету сільської ради на 2019 рік.

3.Прозатвердження технічної документації із землеустрою щодо встановленя (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) та передачу її в користування ТОВ «ІАК «БАЛІНВЕСТ» площею 4,7672га.

4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановленя (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) та передачу її в користування ТОВ «ІАК «БАЛІНВЕСТ» площею 4,7623га.

5. Прозатвердження технічної документації із землеустрою щодо встановленя (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) та передачу її в користування ТОВ «ІАК «БАЛІНВЕСТ» площею 4,7789га.

6. Пронадання  дозволу на розробку  проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кривоносу Максиму Івановичу.

7. Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр.Хомець Ользі Іванівні  за рахунок земель колективної власності КСП ім.Ватутіна для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами  населених пунктів на території Яковенківської сільської ради Балаклійського району Харківської області та надання у власність земельної ділянки.

8. Про надання згоди на надання Іншої субвенції Балаклійському районному бюджету з сільського бюджету на фінансування загальнорайонних програм на 2020 рік. 

 

 

Яковенківський сільський голова                                  І. С. Кривоніс