ОмскАвтоСклад

Яковенківська сільська рада Балаклійського району

XLII сесія рішення №12 «Про передачу в оренду ТОВ «УКРТАУЕР» земельної ділянки для будівництва та експлуатації споруди електрозв'язку-вежі на території Яковенківської сільської ради в селі Яковенкове по вулиці Кравченка б/н»

Р І Ш Е Н Н Я    12

ХLІІ  СЕСІЇ

VІІ СКЛИКАННЯ

 

Від    07 червня  2019 року

 

«Про  передачу  в  оренду  ТОВ «УКРТАУЕР»

земельної  ділянки  для  будівництва та експлуатації

споруди електрозв'язку-вежі на території

Яковенківської сільської ради в селі Яковенкове

по вулиці Кравченка б/н»

 

Розглянувши заяву представника  ТОВ «УКРТАУЕР» Соболева О.О. про передачу в оренду земельну ділянкудля  будівництва та експлуатації споруди електрозв'язку-вежі на території Яковенківської сільської ради Балаклійського району Харківської області в селі Яковенкове по  вулиці Кравченка б/н,  в оренду терміном на 49 років та поданий  на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розроблений ФОП Савченко Ю.В. беручі до уваги позитивні висновки до проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, керуючись ст.ст. 12, 93, 122-124, 134, 186-1  Земельного кодексу України, Закону України  «Про оренду землі», ст..ст. 26, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Яковенківська сільська рада:

 

В И Р І Ш И Л А:

1.        Затвердити   проект  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки для

 будівництва та експлуатації споруди електрозв'язку-вежі на території Яковенківської сільської ради Балаклійського району Харківської області в селі Яковенкове по  вулиці Кравченка б/н кадастровий номер, 6320288000:03:000:0496, яка розташована в селі Яковенкове по вулиці Кравченка б/н, категорія земель – землі зв’язку, цільове призначення - 13.03  для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв’язку.

2.        Змінити вид цільового призначення земельної ділянки кадастровий номер

6320288000:03:000:0496, загальною площею 0,0200 га, з земель запасу комунальної власності (код 16.00) на вид цільове призначення - 13.03  для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв’язку.

3.        Надати ТОВ «УКРТАУЕР» земельну ділянку площею 0,0200га, для  будівництва та

експлуатації споруди електрозв'язку-вежі на території Яковенківської сільської ради Балаклійського району Харківської області в селі Яковенкове по  вулиці Кравченка б/н кадастровий номер, 6320288000:03:000:0496 в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років, з розміром орендної плати 12 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

4.        Доручити Яковенківському сільському голові укласти договір оренди земельну

 ділянки із ТОВ «УКРТАУЕР» на умовах, визначених в п. 3.

5.        Орендарю  забезпечити використання земельної ділянки відповідно до її

цільового призначення та умов договору оренди, а також здійснити державну реєстрацію права користування в установленому законодавством порядку.

6.        Контроль за  виконанням  рішення  покласти  на  голову  комісії  з  земельних

 питань та агропромислового комплексу, розвитку особистих  селянських  господарств Жувагу О.І

 

Яковенківський сільський голова                                     І.С.Кривоніс