ОмскАвтоСклад

Яковенківська сільська рада Балаклійського району

XLII сесія рішення №07“ Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Кіяшко Світлані Іванівні»

Р І Ш Е Н Н Я    07

ХLIІ  СЕСІЇ

VІІ СКЛИКАННЯ

 

Від    07 червня 2019 року

 

“ Про  передачу безоплатно у власність земельної

 ділянки для  будівництва та обслуговування житлового

 будинку, господарських будівель і споруд

гр. Кіяшко Світлані Іванівні»

 

                Розглянувши клопотання  гр. Кіяшко Світлани Іванівни про передачу безкоштовно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Кошова буд.18 в селі Яковенкове  Балаклійського району Харківської області та подану на затвердження  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст.ст.12,33,79-1, 81,116,118,121,122 Земельного Кодексу України, та п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Яковенківська сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.        Визначити  земельну  ділянку  по  вулиці Кошова буд. № 18  в с.Яковенкове       площею 0,25 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (кадастровий номер 6320288001:00:001:0127) – землями житлової та громадської забудови,  комунальної власності територіальної громади Яковенківської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

2.        Затвердити  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового  будинку, господарських  будівель  і  споруд по вулиці Кошова  буд. № 18    в селі Яковенкове  Балаклійського району Харківської області.

3.        Передати гр. Кіяшко Світлані Іванівні у власність земельну ділянку площею 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (кадастровий номер 6320288001:00:001:0127) за рахунок земель житлової  та громадської забудови, комунальної власності територіальної громади Яковенківської сільської ради.

4.        Рекомендувати гр. Кіяшко Світлані Іванівні зареєструвати право власності на земельну ділянку по вулиці Кошова буд. № 18 в селі  Яковенкове  Балаклійського району Харківської області.

 

 

Яковенківський  сільський голова                             І.С. Кривоніс