ОмскАвтоСклад

Яковенківська сільська рада Балаклійського району

XLII сесія рішення №06 «Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки, розташованої по провулку Першотравневому, 9 в селі Яковенкове, Балаклійського району Харківської області, яка перебуває у користуванні гр. Кривоноса Івана Семеновича»

Р І Ш Е Н Н Я   06

ХLIІ СЕСІЇ

VІІ СКЛИКАННЯ

 

Від    07 червня  2019 року

 

 

«Про надання згоди на відновлення меж

земельної ділянки, розташованої

по провулку Першотравневому, 9 в селі Яковенкове,

Балаклійського району Харківської області,

яка перебуває у користуванні

гр. Кривоноса Івана Семеновича»

 

                Розглянувши заяву гр. Кривоноса Івана Семеновича, про надання  згоди на відновлення меж земельної ділянки по провулку Першотравневому, 9  в селі Яковенкове,  та «Графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в селі Яковенкове провулок Першотравневий, 9  взявши до уваги свідоцтво  про право власності на жилий будинок, керуючись ст. 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування   в Україні»,  ст.12, 40,79-1,93,116,118,121,122 Земельного кодексу  України,  Закону  України  «Про  внесення  змін  до  деяких  законодавчих  актів України  щодо  розмежування  земель  державної  та  комунальної  власності», ст. 55 Закону України «Про землеустрій», Яковенківська сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

1.  Надати гр. Кривоносу Івану Семеновичу згоду на відновлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) площею 0,25 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по провулку Першотравневому, 9 в селі Яковенкове, на якій розташовано житловий будинок, право власності на який зареєстровано на гр. Кривоноса Івана Семеновича, за рахунок земель житлової та громадської забудови, землі комунальної власності територіальної громади Яковенківської сільської ради  Балаклійського району Харківської області.

2. Зобов’язати гр. Кривоноса Івана Семеновича в  місячний термін замовити в землевпорядній організації розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в селі Яковенкове по  провулку Першотравневому, 9 . 

3. Контроль  за  виконанням  рішення  покласти  на  голову  комісії  з  земельних  питань та агропромислового комплексу, розвитку особистих  селянських  господарств Жувагу О.І. 

 

Яковенківський сільський голова                              І. С. Кривоніс