ОмскАвтоСклад

Яковенківська сільська рада Балаклійського району

XLII сесія рішення №01 “Про затвердження порядку денного”

Р І Ш Е Н Н Я    01

ХLІІ СЕСІЇ

VІІ СКЛИКАННЯ

 

Від  07  червня 2019 року

 

 

Про затвердження

  порядку денного                                                                          

 

                Заслухавши інформацію Яковенківського сільського  голови про затвердження порядку денного, Яковенківська сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

Затвердити порядок  денний    ХLІІсесії   VІ І скликання:

 

1.Про затвердження порядку денного.

2. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення сіл Яковенківської сільської ради Балаклійського району Харківської області, затвердженої рішенням № 06 ХХХVІІІ сесії VІІ скликання від 22 грудня 2018 року.

3.Провнесення змін до бюджету сільської ради на 2019 рік.

4.Про надання матеріальної допомоги сільському голові на оздоровлення.  

5.Пронадання матеріальної допомоги  сільському голові на вирішення

матеріально - побутових питань.

6.Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки, розташованої по провулку Першотравневому, 9 в селі Яковенкове, Балаклійського району Харківської області,яка перебуває у користуванні гр. Кривоноса Івана Семеновича.

7.Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Кіяшко Світлані Іванівні .

8.Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. Панкову Олексію Миколайовичу, за рахунок земель колективної власності КСП ім.Ватутіна для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами  населених пунктів на території Яковенківської сільської ради Балаклійського району Харківської області та надання у власність земельної ділянки.

9.Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. Пирожок Тетяни Миколаївни, за рахунок земель колективної власності КСП ім.Ватутіна для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами  населених пунктів на території Яковенківської сільської ради Балаклійського району Харківської області та надання у власність земельної ділянки.

10. Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) гр. Приходька Олексія Володимировича, за рахунок земель колективної власності КСП ім.Ватутіна для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами  населених пунктів на території Яковенківської сільської ради Балаклійського району Харківської області та надання у власність земельної ділянки.

11. Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) гр. Ярославцева Вадима Володимировича за рахунок земель колективної власності КСП ім.Ватутіна для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами  населених пунктів на території Яковенківської сільської ради Балаклійського району

Харківської області та надання у власність земельної ділянки.

12. Про передачу  в  оренду  ТОВ «УКРТАУЕР» земельної  ділянки  для  будівництва та експлуатації споруди електрозв'язку-вежі на території Яковенківської сільської ради в селі Яковенкове по вулиці Кравченка б/н.

 

Яковенківський сільський голова                                  І. С. Кривоніс