ОмскАвтоСклад

Яковенківська сільська рада Балаклійського району

XLI сесія рішення №05 “ Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Древалю Сергію Юрійовичу.»

Р І Ш Е Н Н Я   05

ХLIСЕСІЇ

VІІ СКЛИКАННЯ

 

Від  19  квітня 2019 року

 

“ Про  передачу безоплатно у власність

земельної ділянки для  ведення  особистого

 селянського  господарства

гр. Древалю Сергію Юрійовичу.»

 

     Розглянувши клопотання  гр. Древаля Сергія  Юрійовича про передачу безкоштовно у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства, та поданий на затвердження, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в селі Яковенкове  Балаклійського району Харківської області, беручи до уваги позитивні висновки до проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, керуючись ст.ст.12,33,79-1, 81,116,118,121,122 Земельного Кодексу України, законом  України « Про особисте селянське господарства» № 742 ІУ  від 15.05.2003р,  та п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Яковенківська сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.        Визначити земельну ділянку в межах населеного пункту с. Яковенкове Балаклійського району Харківської області, площею 0,6579 га, для ведення особистого селянського господарства (кадастровий номер 6320288001:00:003:0089) – землями сільськогосподарського призначення  комунальної власності територіальної громади Яковенківської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

2.        Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  розташованої в селі Яковенкове  Балаклійського району Харківської області.

3.        Передати гр. Древалю Сергію Юрійовичу у власність земельну ділянку площею 0,6579 га для ведення особистого селянського господарства (кадастровий номер 6320288001:00:003:0089) за рахунок земель сільськогосподарського призначення, комунальної власності територіальної громади Яковенківської сільської ради.

4.        Гр. Древалю Сергію Юрійовичу здійснити державну  реєстрацію речового   права  на  земельну  ділянку   відповідно до Закону України  «Про Державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та  їх  обтяжень».

5.        Контроль  за  виконанням  рішення  покласти  на  голову  комісії  з  земельних

 питань та агропромислового комплексу, розвитку особистих  селянських  господарств Жувагу О.І.

 

Яковенківський  сільський голова                             І.С. Кривоніс